Powiadomienia e-mail

W systemie rezerwacji istnieje kilka rodzajów powiadomień, dzięki którym obsługa użytkownika jest w pełni zautomatyzowana.

Rodzaje powiadomień występujących w systemie

  • Potwierdzenie założenia konta w systemie

W powiadomieniu e-mail, wysłanym na adres mailowy podany podczas rejestracji konta, uzytkownik otrzymuje informacje o tym, że jego e-mail został użyty do założenia konta oraz link aktywujący konto.

  • Przypomnij hasło użytkownika

Po wypełnieniu formularza na stronie http://events.uokik.gov.pl/password-remind

użytkownik otrzymuje e-mail z linkiem, za pomocą którego obecne hasło zostanie zresetowane. Po kliknięciu w link użytkownik może wprowadzić nowe hasło do systemu, za pomocą którego będzie się od tej chwili logował.

  • Informacja o odwołaniu rezerwacji użytkownika

Powiadomienie wysyłane do opiekuna konta grupowego, w przypadku odwołał on rezerwację któremuś z przypisanych do jego konta użytkowników.

  • Rezerwacja odnowiona

Powiadomienie wysyłane do uzytkownika konta indywidualnego lub konta grupowego, w przypadku ponownego zapisania użytkownika na wydarzenie.

  • Rezerwacja potwierdzona

Powiadomienie wysyłane do uzytkownika konta indywidualnego lub konta grupowego, w przypadku potwierdzenia udziału użytkownika w wydarzeniu przez administratorów. Potwierdzanie udziału użytkowników trwa z reguły kilka dni.

  • Rezerwacja odwołana

Powiadomienie wysyłane do uzytkownika konta indywidualnego lub konta grupowego, w przypadku odwołania udziału użytkownika w wydarzeniu.

  • Zmiana statusu rezerwacji - wpisanie na listę rezerwową

Powiadomienie wysyłane do uzytkownika konta indywidualnego lub konta grupowego, w przypadku zmiany statusu udziału użytkownika w wydarzeniu, tj. wpisanie użytkownika na listę rezerwową.

  • Przypomnienie o wydarzeniu

Powiadomienie z informacją o udziale użytkownika wysyłane na 1, 3 lub 7 dni przed wydarzeniem, do tych uzytkowników, którzy na stronie: http://events.uokik.gov.pl/user/edit wybrali dogodne dla siebie opcje.

 


Masz problem, uwagi lub sugestie? Możesz je zgłosić poprzez formularz:

http://events.uokik.gov.pl/problem-report