Logowanie

Funkcjonalności takie jak zarządzanie kontem i możliwość zapisywania się na wydarzenia jest dostępna dla zalogowanych użytkowników do systemu.

Strona logowania:

Logowanie w systemie polega na uzupełnieniu wartości pól - podaniu uzupełnionych podczas rejestracji konta danych:

  • unikalnego adresu e-mail, które jest jednocześnie loginem w systemie
  • unikalnego hasła składającego się conajmniej z 6 znaków.

i kliknięciu "zaloguj".

 

Problemy z logowaniem

1. Najczęstsze problemy podczas logowania wynikają z niedopatrzenia użytkownika, który mógł popełnić błąd podczas uzupełniania pól. Czasami podczas kopiowania loginu (adresu e-mail) może zdarzyć się, że dodatkowo została skopiowana spacja znajdująca się za adresem domeny serwera pocztowego. Nalezy zwrócić uwagę, czy w polu login nie znajdują się dodatkowe znaki.

2. Inny problem jaki może się pojawić przy próbie logowania, to zapomnienie hasła. System oferuje możliwość przypomnienia hasła i wygenerowania nowego hasła dostępu.

3. Czasami też może wystąpić sytuacja, gdy użytkownik nie aktywował swojego konta - nie kliknął w link z maila, który otrzymał po zarejestrowaniu konta. System uniemożliwia zalogowanie się niekatywnego użytkownika.

Celem rozwiązania problemów z zalogowaniem, jeśli przypomnienie hasła oraz aktywacja konta nie daję rezultatów, nalezy zgłosić zaistniałą sytuację administratorom systemu.

 

 


Masz problem, uwagi lub sugestie? Możesz je zgłosić poprzez formularz:

http://events.uokik.gov.pl/problem-report